مرکز فروش یخدان یونولیتی در تهران + روش خرید بدون واسطه

مرکز فروش یخدان های فومی و یونولیتی در تهران کجاست و چطور بخریم؟ یخدان یونولیتی یک وسیله کاربردی برای جابه جایی و حمل و نقل انواع مواد خوراکی، آزمایشگاهی، واکسن، خون و فرآورده های خونی، دارو و غیره می باشد.

بنابراین کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است. یک یخدان یونولیتی خوب وزن سبکی دارد و عایق خوب گرما، سرما و رطوبت می باشد.

یخدان یونولیتی

مرکز فروش یخدان یونولیتی در تهران

امروزه استفاده از انواع مختلف یخدان های یونولیتی بسیار رایج شده است. جابجایی و نگهداری داروهای یخچالی با شرایط نگهداری ویژه در طول سفر، جابجایی و نگهداری از نمونه های آزمایشگاهی و واکسن ها در دمای خاص، حمل و نقل مواد غذایی حساس به دمای محیط نظیر گوشت ماهی و غیره برخی از موارد استفاده این محصول می باشد. تقریبا می توان گفت اکثر افراد برای موارد استفاده مختلف از سایز های کوچک تا بزرگ این محصول را مورد استفاده قرار می دهند. مراکز بزرگ فروش مواد غذایی برای جابجایی انواع گوشت از یخدان های یونولیتی بهره می برند. رانندگان برای نگهداری از آب و سایر نوشیدنی های خنک در طول مسیر خود از این یخدان ها استفاده می کنند. حضور این نوع یخدان حتی در پیک نیک های خانوادگی در دل طبیعت نیز ضروری است.

اما چرا استفاده از این محصول به این سطح از محبوبیت رسیده است؟ قطعا مهم ترین عامل کارایی بالای یخدان های یونولیتی است. مزایای منحصر به فرد این محصول سبب شده که تمایل به استفاده از این محصول روز به روز در بین مصرف کنندگان افزایش یابد.

خرید یخدان یونولیتی در تهران

این یخدان ها سبک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل و جابجایی می باشند و مهم ترین ویژگی این یخدان این است که عایق دما می باشد. یعنی اگر بخواهید یک ماده غذایی، دارویی، آزمایشگاهی، پزشکی و غیره را در دمای پایین انتقال دهید، بهترین انتخاب یخدان یونولیتی است. قرار دادن یک قطعه یخ خشک در کنار محتویات این یخدان سبب می شود که محصولات در دمای پایین نگهداری شوند. ساخته شده این یخدان از یونولیت سبب می شود که امکان انتقال دما با محیط خارج از یخدان وجود نداشته باشد. البته اگر چه اسم این محصول یخدان است، اما اگر بخواهید یک غذا را به صورت گرم از جایی به جای دیگر انتقال دهید نیز بهترین انتخاب یخدان یونولیتی است. در واقع این یخدان غذا را گرم نگه می دارد! زیرا این محصول اجازه نمی دهند که غذا گرمای خود را از دست داده و سرد شود.

کارایی بسیار این محصول باعث شده که مراکز تولید و عرضه این محصول نیز به وفور در تهران وجود داشته باشد. به نحوی که می توان در تمام مناطق تهران به صورت حضوری به مراکز معتبر فروش یخدان یونولیتی مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. البته امکان خرید آنلاین این محصول نیز از طریق وبسایت های مختلف وجود دارد. لازم به ذکر است برای خرید اینترنتی این محصول تنها به سایت های دارای نماد الکترونیکی مراجعه نمایید.

به عنوان مرکز فروش یخدان های یونولیتی و فومی میتوانیم به کارخانه وحید استار اشاره کنیم. وحید استار تولیدکننده انواع یخدان یونولیتی در تهران میباشد که میتوانید به طور مستقیم یخدان فومی و یونولیتی را به صورت تک و عمده از ما خریداری نمایید. برای اطلاعات بیشتر و خرید با ما تماس بگیرید.

یخدان یونولیتی

ویژگی های یک یخدان یونولیتی خوب

یخدان یونولیتی با کارایی قابل قبول دارای ویژگی هایی است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید. لازم به ذکر است یک یخدان یونولیتی نامرغوب انتظارات شما را از یخدان برآورده نخواهد ساخت.

یک یخدان یونولیتی با کیفیت باید عایق خوب حرارت و برودت باشد. یعنی برای مدت زمان کوتاه در حد چند ساعت و مسافت های کوتاه بتواند از محتویات خود به خوبی نگهداری نماید. برای چک کردن این موضوع حتما برچسب روی محسوب را مطالعه نموده و یا با فروشنده مشورت نمایید. البته این موضوع ارتباط مستقیم با ضخامت یونولیت دارد. یونولیت هایی با ضخامت کم قطعا نمی توانند خاصیت عایقی مناسبی را ایجاد کنند.

درب این محصول باید کاملا بسته شود. وجود هر گونه درز و شکاف بین درب و بدنه باعث می شود که یخدان به خوبی عمل ننماید. برخی از انواع یخدان های یونولیتی دارای درب قفل شونده هستند. این نوع درب عملکرد بهتری دارد.

یکی از ویژگی های یونولیت این است که جاذب رطوبت نیست و از نفوذ رطوبت به داخل یا به خارج جلوگیری می کند. وجود هر گونه درز، شکاف، شکستگی، سوراخ و غیره عملکرد یخدان را کاهش می دهد. البته برخی از انواع یخدان های یونولیتی دارای شیر تخلیه هستند. این نوع یخدان نیز باید در محل شیر کاملا آب بندی و درز گیری شده باشد. شیر تخلیه نیز باید کاملا سالم باشد تا دچار نشتی نشود.

یونولیت از رشد قارچ و باکتری در داخل خود جلوگیری به عمل می آورد. بنابراین امکان فاسد شدن محتویات خود را کاهش می دهد. اگر بدنه این یخدان به هر علتی آسیب دیده باشد. راه نفوذ باکتری و قارچ های مختلف به داخل یخدان باز می شود. بنابراین سلامت بدنه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.